MediCella - Blog

Wpisy

 • sobota, 10 sierpnia 2013
  • Jak zadbać o swoje zdrowie?

   grzybica Nawet te nowoczesne zabiegi takie jak mikrodermabrazja nie kosztują obecnie szczególnie wiele, zatem nie będziemy mieli raczej żadnego problemu ze skorzystaniem z nich. W samym tylko internecie pod frazami takimi jak „mikrodermabrazja Gliwice” możemy znaleźć całe mnóstwo ofert z tym związanych, co jest doskonałym dowodem na to, jak bardzo są one obecnie popularne.
   Skóra naszej twarzy może w naprawdę ogromnym stopniu wpływać na ogólny wygląd zewnętrzny każdego człowieka, zatem nie ma raczej niczego dziwnego w tym, że zabiegi takie jak mikrodermabrazja cieszą się obecnie tak dużą popularnością. W samym tylko internecie pod hasłami takimi jak „mikrodermabrazja Gliwice” znajdziemy sporo ofert z tym związanych pochodzących z tego właśnie miasta, więc nie będziemy mieli raczej żadnych większych problemów ze skorzystaniem z czegoś takiego. Zdecydowanie warto w takim razie zapoznać się z nimi nieco bliżej, bo przy odpowiednim wykonaniu wyniki zabiegów takich jak oxybrazja mogą być faktycznie rewelacyjne.
   Z pewnością osoby, które chciałyby jakoś dbać o własną osobę, przede wszystkim muszą mieć na uwadze, iż czymś ze wszech miar ważnym jest to by zrobić umiejętne rozpoznanie.Czyli np. zapisać się na testy alergiczne.Dzięki tego typu testom, będziemy bardzo dobrze wiedzieli co tak naprawdę dla nas dolega.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   basiacela
   Czas publikacji:
   sobota, 10 sierpnia 2013 17:25
 • czwartek, 08 sierpnia 2013
  • Zabiegi przy zastosowaniu nowej technologii

   Kiedy padają słowa zabiegi kosmetyczne, nierzadko myślimy o dość bolesnych czynnościach takich jak operacje plastyczne. Obecnie jednak mamy na wyciągnięcie ręki wiele ofert polepszenia naszej urody, które wcale nie powodują bólu. Przykładem jest w tym przypadku zapewne laseroterapia, która pomaga nam bez użycia skalpela. Lasery wykorzystywane są obecnie zarówno w tradycyjnej medycynie jak i w kosmetologii.
   Z mojego kobiecego doświadczenia bardzo polecam alternatywne oczyszczanie twarzy. Pochodzę ze Śląska i regularnie uczęszczam na zabiegi do gabinetu medycyny komplementarnej Bio Clinic. W profesjonalnym gabinecie możemy skorzystać z produktów oraz z urządzeń do odświeżenia skóry. Dzięki zastosowaniu nowej technologii do regenaracji skóry twarzy mamy o wiele większą skuteczność i poprawę w porównaniu do tradycyjnych metod.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   basiacela
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 sierpnia 2013 09:35
 • środa, 07 sierpnia 2013
  • Kosmetyki do codziennej pielęgnacji są super

   Zabiegi takie jak najróżniejsze peelingi medyczne cieszą się obecnie ogromną popularnością, choć jednocześnie nie ma w tym niczego dziwnego. W końcu profesjonalne pilingi potrafią w znacznym stopniu poprawić wygląd skóry naszej twarzy i spowodować, że będzie ona prezentowała się o wiele młodziej, a to z kolei doskonale wpływa na nasz wygląd zewnętrzny. Aktualnie stosuje się przy nich substancje takie jak przykładowo kwas migdałowy, których pozytywny wpływ jest znany medycynie już od bardzo dawna.Skorzystaj z zabiegów, nie zwlekaj.
   Osobiście stosuję kremy ochronne, jak również kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Jestem zadowolony z rezulatów peelingów żelowych zawierających mikrogranulki, które usuwają nadmiar zanieczyszczeń powstałych po całym dniu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   basiacela
   Czas publikacji:
   środa, 07 sierpnia 2013 15:40